Stella McCartney Pop telové mlieko 200 ml

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Stella McCartney > Dámske vône > Stella McCartney Pop telové mlieko 200 ml
 

Dámske vône

Stella McCartney Pop telové mlieko 200 ml
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 50 %
Stella McCartney Pop telové mlieko 200 ml
Stella McCartney Pop telové mlieko 200 ml
 

Stella McCartney Pop telové mlieko 200 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:STMPOP005
Rodina vôní:Kvetinové
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 16,25 € bez DPH
19,50 € s DPH
Bežná cena: 39,00 €
:

Popis produktu

Popis

POP. Výrazná. Autentická. Trúfalá.

POP je žiarivá, moderná a trúfalá. Unikátna vôňa spája živý kvetinový charakter tuberózy so santalom, čím odráža mnohostrannosť novej generácie ikon Stelly McCartney.

POP reintepretuje tuberózu zvolenú pre jej výraznú ikonickú vôňu a zvýrazňuje jej žiarivý, chrumkavý a lahodný charakter. Nová vitalita je vyvážená santalom; nečakaná kombinácia kvetinových a drevitých tónov, ktorých výsledkom je nepopierateľne ženská vôňa s atraktívnym, no nevtieravým prejavom.

Vzhľadom na neprestajné úsilie módneho domu nachádzať alternatívy tradičných zložiek a procesov, pri výrobe vône POP bola použitá technológia mimikry. V porovnaní s olejom, ktorý sa získava spracovaním kvetov, prostredníctvom bio-mimikry sa z kvetov v plnom rozkvete získava absolút ponúkajúci omnoho jasnejšiu kvalitu vône, poznačenú nezameniteľnou vitalitou a žiarivosťou. Púčiky tuberózy, napriek výrazne voňavým vlastnostiam, majú veľmi nízky výťažok oleja – na výrobu jedného gramu absolútu je potrebné pozbierať až 3600 kvetov. Santal, ktorý rastie 25 rokov, kým je možné z neho ťažiť olej, bol predmetom takého vysokého záujmu, že v súčasnosti patrí medzi ohrozené druhy. Technológia bio-mimikry nahrádza procesy vyčerpávajúce prírodné zdroje pri extrahovaní oleja z kvetov tuberózy a šetrí jeden strom santalu na každú výrobu 2.500 flakónov vôní.

Hlava: list paradajky, list fialky, mandarínka

Srdce: fialka, tuberóza

Základ: santal, céder, pižmo

Krása a štýl

Stella McCartney POP

Oslava individuality, autentickosti a dobrodružstva prichádza toto leto s novou vôňou Stella McCartney POP. V jednej chvíli výrazná aj trúfalá, POP je vôňa novej generácie, ktorá sa práve rozvíja a čoskoro sa presadí.

Celý článok