Revuele Panthenol intenzívna staroslivosť 75 ml, Panthenol SOS Balm

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > Revuele > Pleť > Panthenol > Revuele Panthenol intenzívna staroslivosť 75 ml, Panthenol SOS Balm
 

Panthenol

Revuele Panthenol intenzívna staroslivosť 75 ml, Panthenol SOS Balm

0 (0 hlasov)
Kód produktu:RLEPAN001
Značka:Revuele
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 2,42 € bez DPH
2,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

SOS balzam s panthenolom na slnečné a termálne spálenia.

Prípravok špeciálne vyvinutý pre podporu regenerácie tkanív po slnečnom alebo termálnom spálení s protizápalovým a metabolickým účinkom. Vysoký podiel Dexpanthenolu (D-panthenol) intenzívne hydratuje poškodené miesta epidermy a regeneruje ich na bunkovej úrovni. Eliminuje bolesť a dehydratáciu, zmierňuje pocit pálenia pokožky. Táto zložka je v okamihu absorbovaná tkanivom pokožky, kde sa premieňa na kyselinu pantoténovú a normalizuje bunkový metabolizmus. Zloženie prípravku obsahuje tiež výťažok vŕby, upokojujúcu zložku pre okamžité zmiernenie bolesti, začervenania a podráždenia, ako aj regeneráciu ochrannej funkcie buniek poškodených UV lúčmi. Komplex výťažkov z aloe vera, mesiačika a harmančeka pôsobí antibakteriálne a upokojujúco, zmierňuje zápalové a alergické reakcie pokožky. Bisabolol obsiahnutý v balzame má antimikrobiotický a antifungálny efekt, dodáva pokožke pružnosť a urýchľuje proces hojenia.

Použitie

naneste na podráždenú pokožku. Používajte niekoľkokrát denne. Ošetrenú pokožku po dobu 3 hodín od aplikácie neumývajte. Prípravok neobsahuje ochranný faktor.

Krása a štýl

Revuele - nová značka v parfumériách FAnn

Zahŕňa komplexnú starostlivosť o pleť tváre, pokožku tela, vlasy a vlasovú pokožku, ako aj špeciálne línie, napríklad pre ošetrenie tela po opaľovaní, alebo depilačné prípravky.

Celý článok