Revuele Keratin+ sérum 200 ml, Hair Serum

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Vlasy > Vlasová starostlivosť > Ošetrenie vlasov > Revuele Keratin+ sérum 200 ml, Hair Serum
 

Ošetrenie vlasov

Revuele Keratin+ sérum 200 ml, Hair Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:RLEKER003
Značka:Revuele
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 3,75 € bez DPH
4,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Vlasové sérum s keratínom pre regeneráciu, lesk a žiarivosť vlasov.

Ošetrujúce sérum oslabené krehké vlasy, ktorým chýba lesk a vitalita. Opiera sa o zloženie s keratínom a komplexom KERATRIX®, podporuje intenzívnu regeneráciu vlasovej pokožky a rozdvojených končekov, zabezpečuje prevenciu a ochranu pred poškodením štruktúry vlasov.

Zloženie séra je obohatené o vysoký koncentrát biologických zložiek s dvojfázovým účinkom. Prírodné zložky prenikajú do hĺbky a nasiaknu dovnútra vlasovej štruktúry, čím zvyšujú jej priemer a vlasy tak pôsobia omnoho pevnejšie a hustejšie.

Ľahká textúra séra poskytuje prirodzenú pružnosť kučerám bez toho, aby ich zliepala, alebo zaťažovala.

Intenzívne hydratačné zloženie s panthenolom podporuje regeneráciu vlasovej štruktúry posilnením prirodzenej odolnosti vlasov. Prípravok pôsobí aj antistaticky.

Komplex KERATRIX® v zložení séra transformuje celú dĺžku vlasov, dodáva vlasom úžasný vzhľad, prirodzený lesk, vláčnosť a prirodzenú pružnosť kučier.

Viditeľný efekt produktu dosiahnete už po prvej aplikácii. Pre maximálnu regeneráciu vlasov odporúčame používať toto sérum v kombinácii so šampónom a kondicionérom z radu Revuele KERATIN+.

Použitie

Pred použitím pretrepte. Aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy. Nastriekajte na celú dĺžku vlasov zo vzdialenosti 15 - 20 cm a vlasy prečešte kefou. Neoplachujte. Sérum je vhodné na každodenné použitie.

Krása a štýl

Revuele - nová značka v parfumériách FAnn

Zahŕňa komplexnú starostlivosť o pleť tváre, pokožku tela, vlasy a vlasovú pokožku, ako aj špeciálne línie, napríklad pre ošetrenie tela po opaľovaní, alebo depilačné prípravky.

Celý článok