Piz Buin Allergy opaľovací prípravok 200 ml, Sun Spray SPF 15

 
 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Spreje > Piz Buin Allergy opaľovací prípravok 200 ml, Sun Spray SPF 15
 

Spreje

Piz Buin Allergy opaľovací prípravok 200 ml, Sun Spray SPF 15

0 (0 hlasov)
Kód produktu:PIBALL002
Značka:Piz Buin
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 13,75 € bez DPH
16,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Ochranný opaľovací sprej pre citlivú pokožku SPF 15.

Ochranný sprej na opaľovanie špeciálne vyvinutý pre pokožku, ktorá citlivo reaguje na slnko. Rýchlo sa absorbuje, poskytuje pokožke niekoľkohodinovú hydratáciu a ochranu pred podráždením. Praktická forma spreja umožňuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu.

O značke

V prípade citlivej pokožky citlivej môže aj minimálne vystavenie sa UV lúčom spôsobiť nepríjemné šteklenie, či začervenanie, ktoré vám znemožní užívať si pobyt na slnku. PIZ BUIN® ALLERGY je línia ochranných prípravkov vyvinutá dermatológmi špeciálne pre citlivú pokožku. Línia kombinuje okamžitú a efektívnu UVA/UVB ochranu s unikátnym komplexom CALMANELLE® pôsobiacim proti podráždeniu, ktorý preukázateľne* zvyšuje odolnosť pokožky voči nepriaznivým vplyvom slnečných lúčov. CALMANELLE® obsahuje aj účinný antioxidant FEVERFEW PFETM pre vyššiu odolnosť* buniek pokožky na slnečné lúče. PIZ BUIN® ALLERGY - vychutnajte si slnko bez obáv.