Pilaten Black Head pleťová maska 60 g

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Pilaten Black Head pleťová maska 60 g
 

Masky

Pilaten Black Head pleťová maska 60 g

0 (0 hlasov)
Kód produktu:PILBLH003
Značka:Pilaten
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 8,25 € bez DPH
9,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Na prvý pohľad pôsobí takým dechtovým dojmom. Čierna, mazľavá a lesklá. Toto že si mám natrieť na tvár? Áno! Pretože zbaviť sa čiernych bodiek na nose nebolo nikdy jednoduchšie.

Kórejská olupovacia maska je aktuálne hitom internetu, a to na celom svete.

Produkt kozmetickej značky Pilaten je špičkou v produktoch ošetrujúcej kozmetiky. Kvalitná kozmetika a pravidelná starostlivosť o pleť je základom sviežeho vzhľadu. S čiernou maskou ho dosiahnete behom pár minút.

Na čo je vlastne čierna maska Pilaten dobrá? Málokto má bezchybnú pleť.

Nečistoty ako je napríklad prach alebo splodiny z áut nás obklopujú celý deň. A celý deň sa nám pekne nabaľujú na pokožku, kde sa usadzujú v otvorených póroch. Tie obsahujú kožný maz, ktorý je zo svojej povahy mastný a dokáže tak všetky okolné nečistoty zachytiť. Výsledkom sú neslávne známe čierne bodky na nose, brade alebo na lícach, známe ako uhríky.

Vďaka jedinečnej kombinácii bambuckého uhlia, ktoré maske prepožičiava atraktívny čierny vzhľad, vitamínov a ďalších prírodných látok, docielite čistú a krásnu pleť bez čiernych pórov a drobného akné behom pár minút.

Použitie

Prstami alebo trebárs kozmetickým štetcom naneste na pleť silnejšiu vrstvu tak, aby vám na tvári nepresvitali biele miesta. Vyhnite sa oblastiam okolo očí a vlasov, pretože olúpnuť si z tváre chcete čierne bodky, nie starostlivo pestované obočie. Po nanesení masky si dajte na 20 minút relax.

Postupne ako bude maska zasychať, ucítite na pleti jemné pnutie, to je úplne normálne.

A po pár minutách uvidíte, že je maska suchá a nádherne sa leskne. V tejto chvíli na vašu pleť pôsobia aktívne látky bambuckého uhlia, ktoré vytiahnu z vašich upchaných pórov všetok maz a zachytia ho do masky.

Maska obsahuje okrem bambuckého uhlia aj ďalšie látky – napríklad extrakt z pšeničných klíčkov, ktorý vašej pokožke dodá výživu a zjemní vrásky. Grepfruitový olej zaistí správnu funkciu mazových žliaz, otvorené póry dokáže uzavrieť a zosvetliť. A vďaka komplexu vitamínov v čele s provitamínom B5 bude vaša pleť jemná, ukľudnená a krásne hydratovaná. Vitamín B5 totiž preniká do hlbších vrstiev vašej pleti, kde na seba viaže vodu.

Po dvadsiatich piatich minutách masku opatrne olúpnite. Sem tam vám so sebou vezme aj nejaký ten chĺpok, ale to sa dá zvládnuť ľavou zadnou. Zbytky masky jemne umyte vlažnou vodou alebo hydratačným tonikom , a potom sa už len v zrkadle kochajte nádherne hebkou a čistou pleťou bez čiernych bodiek. Pri bližšom preskúmaní olúpnutej masky uvidíte kúsky kožného mazu prilepené zospodu k maske. Optimálne by ste mali vašej pleti dopriať masku 1- 3x týždenne.

Výsledky sú viditeľné už po prvom použití. Zhruba po 14 dňoch používania masky začnete pozorovať, ako sa vám postupne póry sťahujú. A po mesiaci si už väčšina z vás na čierne uhríky ani nespomenie.