Pilaten Black Head pleťová maska 10 g, White Clay Mask

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Pilaten Black Head pleťová maska 10 g, White Clay Mask
 

Masky

Pilaten Black Head pleťová maska 10 g, White Clay Mask

0 (0 hlasov)
Kód produktu:PILBLH002
Značka:Pilaten
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 0,92 € bez DPH
1,10 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Značka Pilaten je na celom svete známa svoju čiernou olupovacou maskou s aktívnym uhlím.

Jednou z horúcich noviniek tohto roku, ktoré určite stoja za vyskúšanie, je pleťová maska Pilaten white clay s obsahom aloe vera a kaktusu. Aloe vera pôsobí na pleť ako blahodárny liek, dodáva jej vlhkosť a ukľudňuje ju. Kaktusový extrakt vašu pleť zjemní a zaistí jej pružnosť.

Hlavnou zložkou novej bielej masky je ale biely íl, ktorý by vďaka svojim ošetrujúcim schopnostiam (ktorých rozhodne nie je málo) nemal chýbať vo vašom kozmetickom arzenále!

Kórejská maska s bielym ílom je vhodná pre všetky typy pleti. Íl pôsobí proti starnutiu pokožky, dokáže ju spevniť, vyživiť, vyhladiť, vyčistiť a ukľudniť.

Biely íl je naviac ako jediný zo všetkých typov ílov hypoalergénny, čo znamená, že sa po jeho aplikácii nemusíte báť začervenania a svrbenia tváre. Biely íl dokáže vašu pleť prírodnou cestou krásne vyčistiť, vytiahnuť z pórov prebytočný maz a kožné póry postupne stiahnuť.

Biely íl je známy tiež pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky. Môžete ho použiť aj na aknóznu pleť –už po prvej aplikácii sa pleť ukľudní. Pri pravidelnom používaní vám veľkoryso pomôže v boji proti vyrážkam, lupienke, ekzému či akné. Ílová maska pôsobí v kombinácii s aloe vera hydratačne. A to nielen na pár mizivých okamihov, ale na celé dni. Celkovo zlepšuje štruktúru kože, stabilizuje tvorbu kožného mazu a napomáha predchádzať šupinateniu suchej pleti.

Použitie

1. Aby ste dosiahli čo najlepšieho efektu, pleť naskôr odlíčte a vyčistite micelárnou vodou, odličovačom bez alkoholu alebo obyčajnou teplou vodou.

2. Následne si vezmite nahriaty ručník, ktorým jemne naparte tvár, aby sa kožné póry pred aplikáciou čo najviac otvorili. Pokiaľ je práve leto a vy nemáte zapnuté kúrenie, skúste ručník nahriať fénom. Tvár môžete napariť tiež nad parou, v tomto prípade postupujte veľmi obozretne, aby ste sa nespálili.

3. Po naparení aplikujte na tvár takú vrstvu masky, aby nepresvitala pokožka. Vyčkajte 15-20 minút, a potom masku jednoducho olúpnite z tváre.

Biela ílová maska vám už po prvej aplikáci šetrne, ale účinne vyčistí všetky zanesené póry, zvláčni a ukľuďní podráždenú pleť. Masku sa nebojte použiť ani na dekolt, o ktorý by sa predovšetkým dámy mali starať rovnako dôsledne ako o tvár.

Ako často masku používať? Akúkoľvek pleťovú masku by ste mali používať maximálne 3x týždenne. Hĺbková starostlivosť o pleť je dôležitá, ale všetkého veľa škodí.