Matis Reponse Soleil Line krém na opaľovanie 50 ml, Sun Protection Cream Face SPF 50

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Na opaľovanie > Krémy > Matis Reponse Soleil Line krém na opaľovanie 50 ml, Sun Protection Cream Face SPF 50
 

Krémy

Matis Reponse Soleil Line krém na opaľovanie 50 ml, Sun Protection Cream Face SPF 50

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRSL012
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 30,00 € bez DPH
36,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Krém na opaľovanie SPF 50.

Základné ošetrenie pleti pre svetlú, intenzívne opálenú alebo spálenú pleť. Ochrana pred slnečnými lúčmi typu UVA a UVB. Ochranný faktor SPF 50. Prevencia starnutia pleti. Ľahké, zamatové a krémové zloženie zanecháva na pleti pocit pružnosti a pohodlia.

Použitie

Aplikujte rovnomerne na pleť tváre a krku. Opätovne použite po plávaní alebo športovaní.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!