Matis Reponse Premium kazeta, pleťový krém 50 ml + očný gél 20 ml

 
 
 

Denná súťaž

Jimmy Choo Floral

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Darčekové sady > Dámske > Matis Reponse Premium kazeta, pleťový krém 50 ml + očný gél 20 ml
 

Dámske

Matis Reponse Premium kazeta, pleťový krém 50 ml + očný gél 20 ml
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 30 %

Matis Reponse Premium kazeta, pleťový krém 50 ml + očný gél 20 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATREP014
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 65,92 € bez DPH
79,10 € s DPH
Bežná cena: 113,00 €
:

Popis produktu

Popis

Denný kaviárový krém a luxusný kaviárový očný gél.

Denný kaviárový krém pre ochranu a komfort pleti počas dňa. Delikátny a ľahký krém zahaľuje pleť do neviditeľného závoja komfortu. Pleť je po aplikácii vláčna, pružná, svieža a nádherne žiarivá.

Kaviárový očný gél Reponse Premium Les Yeux má čiernu farbu s jemným zlatistým odleskom. Prekvapivý na prvý pohľad, fascinujúci svojimi účinkami, nežne sa rozplývajúci na pleti. Prvý čierny očný gél: plný tajomna, evokuje luxus, prestíž, eleganciu a moc. Hydratuje, chráni, regeneruje, pôsobí na pružnosť a spevnenie očných kontúr. Hlavné aktívne zložky - Kaviárové výťažky: vďaka ich účinkom jediná kvapka čierneho gélu dokonale zhydratuje a zregeneruje citlivé okolie očí. Morský kolagén: posilňuje pleť a priľnavosť buniek, zvyšuje odolnosť a komfort pleti. Komplex Firmactiv: kombinácia dvoch aktívnych zložiek pre výrazne lepšiu pružnosť a spevnenie očného okolia.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!