Matis Reponse Intensive protivráskové sérum 15 ml, OleaScience Oil Serum for Face Youth Reactivator

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Matis Reponse Intensive protivráskové sérum 15 ml, OleaScience Oil Serum for Face Youth Reactivator
 

Séra

Matis Reponse Intensive protivráskové sérum 15 ml, OleaScience Oil Serum for Face Youth Reactivator

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATREI013
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 65,83 € bez DPH
79,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

OLEJOVÉ PLEŤOVÉ SÉRUM: AKTIVÁTOR MLADOSTI

Účinnosť pleťového séra sa spája s komfortom oleja pre pokrokové výsledky aj pre tú najnáročnejšiu pleť s viditeľnými prejavmi starnutia. Jedinečný omladzujúci zážitok v podobe výnimočného koncentrátu s bohatým zložením, ktoré pôsobí proti vráskam, a súčasne podporuje pružnosť pleti. V srdci zloženia inšpirovanom prírodou leží účinná aktívna zložka pôsobiaca na proteíny dlhovekosti, ktorá v kombinácii s olejmi zo semiačok ponúka pleti postupnú, komplexnú omladzujúcu starostlivosť.

Aktívne zložky

Účinná aktívna zložka: KRYŠTÁLOVÉ SLZY

Jedná sa o živicu z gréckeho tisícročného stromu pistácie mastixovej.

Ďalšie zložky: KONCENTROVANÝ KOKTEIL OLEJOV ZO SEMIAČOK

• Olej zo semiačok Inca Inchi

• Olej zo semiačok granátového jablka

• Olej zo semiačok jojoby

OleaScience: váš účinný spojenec. Vytvára hodvábny pocit na pleti a efektívne ju omladzuje.

S každou kvapkou transformuje pleť: je viditeľne mladšia, spevnená a hladšia.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!

Krása a štýl

Matis Paris OleaScience

Jedinečný omladzujúci zážitok v podobe výnimočného koncentrátu s bohatým zložením, ktoré pôsobí proti vráskam, a súčasne podporuje pružnosť pleti.

Celý článok