M2 Beaute Eyezone Conditioning Care Complex prípravok na oči 8 ml, Prípravok na riasy

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > M2 Beaute Eyezone Conditioning Care Complex prípravok na oči 8 ml, Prípravok na riasy
 

Séra

M2 Beaute Eyezone Conditioning Care Complex prípravok na oči 8 ml, Prípravok na riasy

0 (0 hlasov)
Kód produktu:M2BECC001
Značka:M2 Beaute
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 38,33 € bez DPH
46,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

OŠETRUJÚCI KONDICIONÉR NA RIASY A OBOČIE

Kondicionér pre podporu a ošetrenie rias a obočia. Zlepšuje efekt aktivačných sér EYEBROW RENEWING SERUM a EYELASH ACTIVATING SERUM. Vysokoúčinná kombinácia peptidových komplexov a výťažkov z plodov acai zvyšuje tvorbu kolagénu v riasach a obočí, pričom ich posilňuje, vyživuje a hydratuje. Prípravok zlepšuje vzhľad a prirodzenú krásu rias a obočia. Navyše podporuje ich pružnosť a zjednodušuje ich každodennú úpravu. EYEZONE CONDITIONING CARE COMPLEX – pre efektívne a prirodzené skrášlenie vzhľadu očí. Dermatologicky testované.

Použitie

Používajte raz denne na čisté, suché riasy a obočie. Kondicionér si nanášajte od korienkov po končeky rias, presne ako maskaru. Počas spánku ošetruje riasy, počas dňa pôsobí ako výživná báza pod farebnú maskaru. Dokáže zafixovať obočie.

O značke

M2 BEAUTÉ je luxusná kozmetická značka, ktorá sa špecializuje na zvýraznenie prirodzenej krásy prostredníctvom efektívnych produktov. Vedu spája so štýlom: vďaka inovačným aktívnym zložkám a prvotriednym technológiám sú všetky prípravky M2 BEAUTÉ perfektným doplnením každodennej starostlivosti o pleť a skrášľovanie. Viditeľne vyzdvihujú prirodzenú žiarivosť a stávajú sa tak modernou alternatívou konvenčných kozmetických produktov. Charakterizuje ich jednoduché použitie a vysoká efektívnosť. Každý z prípravkov M2 BEAUTÉ je výsledkom podrobných štúdií. Všetky prípravky sú testované na ich efektívnosť aj účinnosť a spĺňajú dermatologické kritériá.