Lancome Renergie Multi Lift pleťový denný krém 50 ml, Full Spectrum Cream

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > Lancome Renergie Multi Lift pleťový denný krém 50 ml, Full Spectrum Cream
 

Denné

Lancome Renergie Multi Lift pleťový denný krém 50 ml, Full Spectrum Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LAORML021
Značka:Lancome
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 88,33 € bez DPH
106,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

V snahe reagovať na meniaci sa životný štýl vytvorila v roku 2017 spoločnosť Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Full Spectrum Anti-ageing Fluid, ktorý nepôsobí len na vrásky a stratu pevnosti pleti, ale aj na výskyt pigmentových škvŕn a stratu jasu.

Tieto prejavy sú spojené s fenoménom multitaskingu ale aj so stresom a zmenami klímy. Ovplyvňujú kvalitu pokožky a urýchľujú jav, ktorému v laboratóriách Lancôme hovoria "Moderné starnutie".

Rénergie Multi-Lift Ultra Full Spectrum obsahuje novú aktívnu prísadu: neuveriteľný extrakt z ľanového semienka. Vďaka nej môže Rénergie pôsobiť na všetky príznaky starnutia pleti: pevnosť, vrásky aj tmavé škvrny. Pleť je po použití hebkejšie, pevnejšia a jasnejšie. Ženy vďaka nemu objavujú novú sebadôveru.

Textúra je aj napriek ochrane SPF 25 ľahučká a prináša pocit príjemného pohodlie po celý deň. Pleť sa cíti naozaj dobre a môže dýchať, a preto je produkt obzvlášť vhodný do mestského prostredia. Typická vôňa Rénergie zvyšuje zmyselnosť štruktúry, v prípade Rénergie Multi-Lift Ultra ale bola upravená a teraz sa predstavuje v povzbudzujúcej kvetinovej verzii.

Použitie

Naneste produkt na celú tvár. Potom oboma rukami zľahka tlačte pozdĺž okrajov tváre, od brady k ušiam. Potom začnite znovu od vrchnej časti úst k hornej časti uší, potom od stredu tváre k spánkom. Zľahka pritlačte šesťkrát, striedajte pravú a ľavú ruku.