La Prairie White Caviar pleťové sérum 30 ml, Illuminating Serum

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > La Prairie White Caviar pleťové sérum 30 ml, Illuminating Serum
 

Séra

La Prairie White Caviar pleťové sérum 30 ml, Illuminating Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRWCC008
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 387,50 € bez DPH
465,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Zosvetľujúce kaviárové sérum

Pôsobí ideálne v kombinácii s novým zosvetľujúcim krémom White Caviar Illuminating Cream, pretože predchádza vzniku tmavých škvŕn a diskolorácie obmedzením produkcie melanínu a znížením prenosu melanínu do buniek pleti. Perleťové pigmenty a tekuté kryštály zabezpečia pleti žiarivosť, ktorá pôsobí dojmom, akoby vychádzala z jej vnútra.

White Caviar Illuminating Serum doručuje pleti koncentrát aktívnych zložiek, reguluje pigmentáciu a škvrny spôsobené vekom, zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti, výrazne redukuje linky a vrásky a pleť hĺbkovo hydratuje.

Použitie

Pred použitím pretrepte. Aplikujte ráno a/alebo večer na čistú tonizovanú pleť tváre a krku. Vyhnite sa okoliu očí. Pre intenzívnu redukciu nerovnomernej pigmentácie používajte v kombinácii so zosvetľujúcim kaviárovým krémom White Caviar Illuminating Cream. Sérum je možné kombinovať s ktorýmkoľvek iným krémom La Prairie.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie White Caviar

Okúste skutočnú éru žiarivosti...

Celý článok