La Prairie Swiss Moisture pleťový krém 50 ml, Cellular Night Repair Cream Face-Neck-Decollete

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Nočné > La Prairie Swiss Moisture pleťový krém 50 ml, Cellular Night Repair Cream Face-Neck-Decollete
 

Nočné

La Prairie Swiss Moisture pleťový krém 50 ml, Cellular Night Repair Cream Face-Neck-Decollete

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSMO003
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 205,83 € bez DPH
247,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Nočný obnovujúci krém pre tvár, krk a dekolt

Podporuje proces prirodzenej regenerácie pleti počas spánku. Hydratuje a zabraňuje strate vlhkosti. Spevňuje, redukuje začervenanie, citlivosť a vytvára rovnovážny stav pleti, ktorý narušujú škodlivé vplyvy prostredia, slnečné žiarenie a proces starnutia. Napomáha redukovať vrásky, zakrýva drobné linky, vytvára hladkú, jemnú pleť a pleť celkovo rozžiaruje. Obsahuje 5 exkluzívnych komplexov účinných látok od La Prairie a napomáha tak stimulovať dôležité funkcie buniek na dosahovanie mladšej pleti plnej energie.

Použitie

Každý večer. Po vyčistení a tonizovaní pleti aplikujte na celú oblasť tváre, krk a dekolt. Vyhnite sa oblasti okolo očí.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.