La Prairie Swiss Moisture očný krém 15 ml, Cellular Eye Contour Cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Swiss Moisture očný krém 15 ml, Cellular Eye Contour Cream
 

Očné

La Prairie Swiss Moisture očný krém 15 ml, Cellular Eye Contour Cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie Swiss Moisture očný krém 15 ml, Cellular Eye Contour Cream
 

La Prairie Swiss Moisture očný krém 15 ml, Cellular Eye Contour Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSMO001
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 101,33 € bez DPH
121,60 € s DPH
Bežná cena: 152,00 €
:

Popis produktu

Popis

Očný krém s bunkovým komplexom

Špeciálny vyživný krém, mimoriadne ľahký a šetrný, určený na ošetrenie jemnej pleti v okolí očí. Dodáva vitalitu, výživu a chráni okolie očí pred dehydratáciou, pretože pomáha zachovať opitmálnu mieru hydratácie. Spevňuje a vyhladzuje. Pri každodennom používaní obmedzuje vznik nových vrások a zmenšuje viditeľnosť liniek. Pomáha zabraňovať a redukovať opuchy a zlepšuje obnovu buniek. Poskytuje dokonalý základ pod očný make-up.

Použitie

Každé ráno a večer naneste šetrne pod oči a na očné viečka. Esencia prípravkov Skin Caviar Cellular Eye Complex môže byť aplikovaná pod tento krém.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.