La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 50 ml, Skin Caviar Luxe Sleep Mask Premier

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > La Prairie > Pleť > Skin Caviar > La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 50 ml, Skin Caviar Luxe Sleep Mask Premier
 

Skin Caviar

La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 50 ml, Skin Caviar Luxe Sleep Mask Premier

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCC052
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 292,50 € bez DPH
351,00 € s DPH

Popis produktu

Popis

Skin Caviar Luxe Sleep Mask obohatená o efektívny komplex Caviar Premier.

Výnimočná maska, ktorá pôsobí počas spánku, keď pleť odpočíva. Podporuje spevnenie pleti, obnovuje hydratáciu, uvoľňuje dôsledky stresu, vyhládza linky a vrásky. Pleť nádherne zjemňuje a dodáva jej novú žiarivosť. Používajte jeden až trikrát týždenne večer, na čistú a tonizovanú pleť. Rovnomerne rozotrite priloženým štetcom na líca, čelo a bradu. Po každej aplikácii očistite štetec vodou a mydlom a nechajte voľne vyschnúť.

Použitie

Aplikujte večer na čistú tonizovanú pleť, prípadne po použití séra. Dostatočné množstvo masky naneste na oblasť líc, čela a brady a pomocou priloženého štetca rozotrite na celú tvár s výnimkou očných kontúr. Na čele postupujte zdola hore, na lícach od stredu tváre do strán, na brade a nose zhora dole. Masku aplikujte jeden- až trikrát týždenne, alebo podľa potreby.

Štetec pravidelne čistite vodou a mydlom. Následne ho nechajte voľne vyschnúť.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

Ešte intenzívnejší a okamžitý lifting...

Celý článok


 

Video