La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 50 ml, Skin Caviar Luxe Cream Sheer Premier

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > La Prairie > Pleť > Skin Caviar > La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 50 ml, Skin Caviar Luxe Cream Sheer Premier
 

Skin Caviar

La Prairie Skin Caviar omladzujúci krém 50 ml, Skin Caviar Luxe Cream Sheer Premier

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCC051
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 384,17 € bez DPH
461,00 € s DPH

Popis produktu

Popis

Skin Caviar Luxe Cream Sheer obohatený o efektívny komplex Caviar Premier.

Vyživujte svoju pleť a zvádzajte zmysly s novým ľahkým krémom Skin Caviar Luxe Cream Sheer. Charakterizuje ho bohaté zloženie, pritom s ľahunkou textúrou, ktorá sa dokonale rozplýva na pleti. Vysoká koncentrácia vzácneho kaviárového extraktu a exkluzívny bunkový komplex sú zárukou vypnutia a spevnenia pleti, ktoré vedú k skrášleniu a zvýrazneniu kontúr tváre.

Použitie

Používajte denne, ráno a večer, na čistú tonizovanú pleť tváre, krku a dekoltu. Aplikujte po nanesení prípravku Skin Caviar Liquid Lift, Skin Caviar Crystalline Concentre, alebo iného pleťového séra.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

Ešte intenzívnejší a okamžitý lifting...

Celý článok


 

Video