La Prairie Skin Caviar očné sérum 20 ml, Eye Lift

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Skin Caviar očné sérum 20 ml, Eye Lift
 

Očné

La Prairie Skin Caviar očné sérum 20 ml, Eye Lift
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

La Prairie Skin Caviar očné sérum 20 ml, Eye Lift

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCC056
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 300,00 € bez DPH
360,00 € s DPH
Bežná cena: 450,00 €
:

Popis produktu

Popis

La Prairie predstavuje Skin Caviar Eye Lift, prvé očné sérum, ktoré je určené na celú oblasť očných kontúr, vrátane obočia. Sérum je šetrným, a pritom efektívnym pomocníkom pre vypnutie a spevnenie okolia očí. Skin Caviar Eye Lift sa opiera o účinnú kombináciu dvoch zložení s infúziou Caviar Premier a exkluzívnym bunkovým komplexom pre obnovu vitality a energiu buniek, v ktorých sa rodí krása.

Výsledky tohto séra sú jednoducho neprekonateľné. Vďaka inovačným algoritmom špeciálne vyvinutým pre vývoj séra vedci zistili, že s pravidelným používaním dokáže Skin Caviar Eye Lift doslova otvoriť pohľad a skrášliť očné kontúry i obočie. Sérum vypína vrchné viečka a viditeľne redukuje mimické linky. Vyhladzuje spodné viečka, zbavuje ich opuchov a kruhov. Pri každodennej aplikácii sú očné kontúry vypnuté a spevnené. Pohľad je krajší, vitálnejší a atraktívnejší. Oči sú prebudené a pôsobia sviežejšie.

Použitie

Jemným stlačením dávkovača očného séra Skin Caviar Eye Lift aktivujte zmiešanie dvoch zložení a uvoľnenie potrebnej dávky produktu. Sérum si aplikujte od vnútorných kútikov očí k vonkajším, pozdĺž vrchných i spodných viečok. Sérum jemne vklepte aj na oblasť obočia. Pri aplikácii pocítite príjemný liftingový pocit a vychutnáte si neuveriteľný pôžitok z ranného aj večerného rituálu ošetrenia očných kontúr.

Po aplikácii séra očné kontúry ošetrite luxusným očným krémom Skin Caviar Luxe Eye Cream, ktorý pleť zahrnie spevňujúcimi, hydratačnými a výživnými účinkami.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Skin Caviar Eye Lift

La Prairie predstavuje Skin Caviar Eye Lift, prvé očné sérum, ktoré je určené na celú oblasť očných kontúr, vrátane obočia. Sérum je šetrným, a pritom efektívnym pomocníkom pre vypnutie a spevnenie okolia očí.

Celý článok


 

Video