La Prairie Skin Caviar krém 60 ml, Skin Caviar Absolute Filler

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > La Prairie > Pleť > Skin Caviar > La Prairie Skin Caviar krém 60 ml, Skin Caviar Absolute Filler
 

Skin Caviar

La Prairie Skin Caviar krém 60 ml, Skin Caviar Absolute Filler

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCC046
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 479,17 € bez DPH
575,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

S cieľom odvrátiť postupujúcu stratu objemu pôsobí nový prípravok La Prairie Skin Caviar Absolute Filler tak, aby prinavrátil pleti stratenú pružnosť a objem, a súčasne zvýraznil a preformoval kontúry tváre. Pleť znovu získa harmóniu mladosti.

Kaviárový krém Skin Caviar Absolute filler sa opiera o najmodernejšiu technológiu spracovania kaviáru, ktorá vďaka pokrokovému technologickému procesu zachytáva najvzácnejšie výživné zložky kaviáru. Prostredníctvom stláčania a odstreďovania sú lipidy a proteíny kaviáru izolované v ich plnej sile. Výsledkom tohto inovačného rafinovaného procesu je kaviárový absolút - nová forma kaviáru, nový kaviárový fenomén.

Zloženie obsahuje nezameniteľný exkluzívny bunkový komplex La Prairie, ktorý využíva pokrokovú biotechnológiu s cieľom poskytnúť bunkám novú vitalitu a energiu. Skin Caviar Absolute Filler obnovuje harmóniu mladistvej pleti a omladzuje vzhľad tváre, krku a dekoltu.

Zmyselný pleťový krém vyniká unikátnou hebkou textúrou, ktorá rýchlo preniká do pleti a napĺňa ju bohatou dávkou kaviárovej výživy potrebnou pre mladistvý vzhľad.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Skin Caviar Absolute Filler

OBNOVTE SI HUSTOTU. OBNOVTE SI KONTÚRY. OBNOVTE SI HARMÓNIU. S cieľom odvrátiť postupujúcu stratu objemu pôsobí nový prípravok La Prairie Skin Caviar Absolute Filler tak, aby prinavrátil pleti stratenú pružnosť a objem, a súčasne zvýraznil a preformoval kontúry tváre. Pleť znovu získa harmóniu mladosť.

Celý článok


Video