La Prairie Radiance pleťový krém 50 ml, Cream

 
 
 
 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > La Prairie Radiance pleťový krém 50 ml, Cream
 

24 hodinové

La Prairie Radiance pleťový krém 50 ml, Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRRAC002
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 547,50 € bez DPH
657,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Bunkový krém pre žiarivú pleť

Napomáha zachovávať mladistvú štruktúru pleti, zaručuje pevnosť a elasticitu. Pomocou tekutých kryštálov dodáva pleti výnimočne žiarivý vzhľad. Pomáha prispôsobovať pleť reakciám spojeným so zmenami zrelého veku. Znižuje tvorbu liniek, vrások a drobných škvŕn. Poskytuje hĺbkovú hydratáciu a vyživuje suchú pleť. Vyrovnáva a posilňuje prirodzený obranný systém pleti na precitlivenosť. Chráni pleť pred poškodením vplyvom voľných radikálov.

Výrobok je neparfumovaný, dermatologicky a alergologicky testovaný.

Použitie

Aplikujte na tvár a krk ráno a večer, po dôkladnom vyčistení pleti.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Radiance Collection

Chcete aby vaša pleť vyzerala rovnako vitálne?

Celý článok