La Prairie Radiance očný krém 15 ml, Eye Cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Radiance očný krém 15 ml, Eye Cream
 

Očné

La Prairie Radiance očný krém 15 ml, Eye Cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie Radiance očný krém 15 ml, Eye Cream
 

La Prairie Radiance očný krém 15 ml, Eye Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRRAC001
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 248,00 € bez DPH
297,60 € s DPH
Bežná cena: 372,00 €
:

Popis produktu

Popis

Bunkový krém pre žiarivú pleť

Predstavuje doteraz najkomplexnejšie ošetrenie kontúr okolo očí. Podporuje schopnosť pleti odrážať svetlo, okamžite ju rozjasňuje, vyhladzuje a zlepšuje jej štruktúru. Spevňuje a vyhladzuje jemnú pleť v okolí očí. Viditeľne odstraňuje vrásky a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Redukuje známky únavy, opuchy aj tmavé kruhy. Hydratuje, regeneruje a ukľudňuje podráždenú pleť okolia očí.

Použitie

Každé ráno a večer aplikujte jemne na vyčistenú pokožku okolia očí, s výnimkou očného viečka.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Radiance Collection

Chcete aby vaša pleť vyzerala rovnako vitálne?

Celý článok