La Prairie Radiance krém 50 ml, Night Cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Nočné > La Prairie Radiance krém 50 ml, Night Cream
 

Nočné

La Prairie Radiance krém 50 ml, Night Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRRAC004
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 547,50 € bez DPH
657,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Intenzívne nočné ošetrenie

Podporuje pozitívny efekt dennej "radiance" starostlivosti. Je vytvorený špeciálne tak, aby účinkoval v čase, keď pleť odpočíva. Podporuje regeneráciu pleti, obnovuje, uzdravuje a vyhládza.

Luxusná rozjasňujúca textúra pôsobí v prospech obnovy a regenerácie prirodzených funkcií pleti zmesou pokrokových zložiek a extraktov. Pomáha stabilizovať funkcie dermy a epidermy, čím pleť spevňuje a zachováva dôležité proteíny ako kolagén, elastín, fibronektín a laminín vnútri pleti, čím redukuje vzhľad vrások. Hydratačný komplex podobný prirodzenej skladbe vlastných hydratačných zložiek pleti podporuje zachovanie vlhkosti, priťahuje zásoby hydratácie ako magnet. Navyše, extrakt z papáje má jemný exfoliačný efekt, zlepšuje jas a čistotu pleti počas spánku. Zlepšuje sa hydratácia, obnovuje pružnosť a vďaka tekutým kryštálom pribúda jas pleti. Ráno po prebudení je pleť krásna, jasnejšia a žiarivejšia než kedykoľvek predtým.

Použitie

Aplikujte večer na čistú, tonizovanú pleť tváre, krku a dekoltu. Vyhnite sa okoliu očí. Aplikujte samostatne alebo po nanesení séra Cellular Radiance Concentrate Pure Gold, či iného séra La Prairie.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Radiance Collection

Chcete aby vaša pleť vyzerala rovnako vitálne?

Celý článok