La Prairie Radiance emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Emulzie > La Prairie Radiance emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30
 

Emulzie

La Prairie Radiance emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie Radiance emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30
 

La Prairie Radiance emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRRAC003
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 334,00 € bez DPH
400,80 € s DPH
Bežná cena: 501,00 €
:

Popis produktu

Popis

Rozjasňujúca emulzia proti známkam starnutia s ochranným faktorom 30

Ľahká a pritom nesmierne účinná pri obnove žiarivosti a dopĺňaní hydratácie pleti. Pleti poskytuje vysokú ochranu pred slnkom a viaceré omladzujúce účinky. Cellular Radiance Emulsion SPF 30 je tu nato, aby obnovila mladistvú žiarivosť a vitalitu vašej pleti a viditeľne ju omladila.

Luxusná hodvábna textúra využíva viacvrstvový prenosný system tekutých kryštálov, ktoré verne napodobňujú vlastnú bunkovú štruktúru a lipidové zloženie pleti. Vďaka tomu je emulzia výnimočne znášanlivá s pleťou a dokáže efektívnejšie doručiť účinné látky cez medzibunkové chodníčky a výrazne tak zlepšiť pružnosť pleti.

Použitie

Používajte ráno na čistú pleť tváre a krku. Naneste rovnomernú vrstvu prípravku skôr ako pleť vystavíte slnku. V prípade potreby počas dlhšieho pobytu na slnku zopakujte aplikáciu. Používajte samostatne alebo v kombinácii s ľubovoľným sérom La Prairie.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Radiance Collection

Chcete aby vaša pleť vyzerala rovnako vitálne?

Celý článok