La Prairie Platinum pleťový krém 30 ml, Cellular Cream Platinum Rare

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > La Prairie Platinum pleťový krém 30 ml, Cellular Cream Platinum Rare
 

24 hodinové

La Prairie Platinum pleťový krém 30 ml, Cellular Cream Platinum Rare
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie Platinum pleťový krém 30 ml, Cellular Cream Platinum Rare
 

La Prairie Platinum pleťový krém 30 ml, Cellular Cream Platinum Rare

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRPLC001
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 490,00 € bez DPH
588,00 € s DPH
Bežná cena: 735,00 €
:

Popis produktu

Popis

Vzácny platinový krém

Naozaj trieda sama o sebe: je to pleťový prípravok, ktorý je mimoriadne vzácny nielen pre oslnivú nádheru, akou pleť zahŕňa, ale aj pre obzvlášť delikátnu textútu, čistotu zloženia, veľkoleposť a eleganciu balenia.

Tajomstvom je koloidná platina, s ktorou sa krém stavia proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje tak zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti, akú vaša pleť ešte neskúsila. Krém je posilnený aj o unikátny komplex aktívnych zložiek, ktoré redukujú hĺbku liniek a vrások, pričom významne podporujú odolnosť pleti. Obnovujú mladistvú textúru a tónus pleti.

Použitie

Aplikujte ráno a/alebo večer na čistú pleť tváre a krku. Vyhnite sa okoliu očí. Krém je možné podľa potreby kombinovať so sérami La Prairie.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Cellular Cream Platinum Rare

Účinná sila platiny...

Celý článok