La Prairie Platinum očný krém 20 ml, Cellular Eye Cream Platinum Rare

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Platinum očný krém 20 ml, Cellular Eye Cream Platinum Rare
 

Očné

La Prairie Platinum očný krém 20 ml, Cellular Eye Cream Platinum Rare
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
La Prairie Platinum očný krém 20 ml, Cellular Eye Cream Platinum Rare
 

La Prairie Platinum očný krém 20 ml, Cellular Eye Cream Platinum Rare

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRPLC005
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 282,67 € bez DPH
339,20 € s DPH
Bežná cena: 424,00 €
:

Popis produktu

Popis

Platinový očný krém: rozjasňuje, vypína, vytvára rovnováhu

Cellular Eye Cream Platinum Rare je hydratačný krém a vysokoúčinné očné sérum v jednom. Rozjasňuje a vypína očné kontúry, pričom zmierňuje všetky známky starnutia v okolí očí. Diamantový púder transformuje schopnosť pleti odrážať svetlo, dodáva jej okamžitú žiarivosť, a tak minimalizuje tmavé kruhy pod očami. Neviditeľná spevňujúca zložka pleť okamžite vypína a pohánkový vosk a kofeín redukujú pocit opuchov. Čistá platina podporuje absorpciu ďalších aktívnych zložiek, ako aj hydratačnú kapacitu a ochranu pred voľnými radikálmi.

Vytvorený pre zákazníčky, ktoré trápia tmavé kruhy pod očami či túžia po prípravku s ľahkou krémovou textúrou, ktorá sa pri nanesení premieňa na sérum. Chcú dosiahnuť optimálne účinky a najpokrokovejším spôsobom predchádzať starnutiu pleti očných kontúry.

Použitie

Používajte ráno a večer. Aplikujte končekmi prstov od vonkajších kútikov očí k vnútorným. Krém v momente aplikácie mení svoju konzistenciu na sérum.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.