La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal očný krém 20 ml, Eye Cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal očný krém 20 ml, Eye Cream
 

Očné

La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal očný krém 20 ml, Eye Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRCSI003
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 190,83 € bez DPH
229,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Ľahký očný krém pre oddialenie starnutia

Proti prvým prejavom starnutia.

Redukuje prejavy únavy: linky, nevýraznú pleť a suchosť. Podporuje odolnosť pleti pred stresom.

Komplex swiss ice crystal a alpská rastlina mydlica nízka pomáhajú pleti vyrovnať sa s každodennými stresmi, ktoré ju poškodzujú; lepšia odolnosť voči stresu zabezpečuje, že pleť vyzerá mladšie po dlhší čas. Extrakt bielej strelície zmierňuje tmavé kruhy pod očami a redukuje pocit opuchov; obnovuje žiarivosť očných kontúr. Kyselina hyalurónová doplňuje pleti vlhkosť a udržiava ju hydratovanú; pôsobí ako vodný rezervoár pre pleť.

Použitie

Ráno a/alebo večer naneste končekmi prstov na kontúry očí.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.