La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal krém 50 ml, Cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal krém 50 ml, Cream
 

24 hodinové

La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal krém 50 ml, Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSMO007
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 275,00 € bez DPH
330,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Hĺbkovo hydratačný krém

Odďaľuje starnutie, výdatne hydratuje

Výživný denný krém s výnimočnými výhodami, ktoré pleti pomáhajú vyrovnať sa s extrémnymi vplyvmi stresu, prostredia a starnutia. Moderná textúra – gélový krém na báze oleja vo vode – je na pocit bohatá, avšak okamžite preniká do pleti a premieňa ju na hodvábnu. Revitalizuje pleť, posilňuje jej odolnosť voči denným útokom prispievajúcim k starnutiu. Výsledkom je mladistvý vzhľad.

Krém spája to najlepšie, čo ponúka veda a príroda. Ako hovorí doktor Stangl, "Cellular Swiss Ice Crystal Cream predstavuje hĺbkovo hydratačný krém, ktorý odďaľuje starnutie, pričom je výborný pre posilnenie odolnosti pleti voči každodenným útokom, ktorým čelí."

NÁŠ TIP: Cellular Swiss Ice Crystal Cream je vynikajúci aj na uzdravenie vypätej pleti po dermatologických zásahoch, pri zmenách klímy či častom cestovaní.

Použitie

1. Naneste na čistú, tonizovanú pleť tváre a krku.

2. Pre podporu hydratácie a ochranu bariéry pleti primiešajte do krému1-2 kvapky suchého oleja Cellular Swiss Ice Crystal Dry Oil.

3. Podľa želania si pod krém môžete naniesť sérum.

4. Používajte ráno a/alebo večer.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.