La Prairie Cellular Power pleťová kúra 1 ks, Infusion

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Bvlgari Omnia Crystalline

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > La Prairie Cellular Power pleťová kúra 1 ks, Infusion
 

Séra

La Prairie Cellular Power pleťová kúra 1 ks, Infusion

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRCPC003
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 415,83 € bez DPH
499,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

3-dimenzionálna ochrana pleti pred starnutím

Predstavuje najbrilantnejší vedecký úspech, aký značka La Prairie doteraz dosiahla. Inovácia využíva trojrozmerný obranný systém pre obnovu mladého stavu pleti – v každom štádiu procesu starnutia. Dopĺňa bunkám pleti energiu, obnovuje ich funkčnú kapacitu, a zároveň upravuje štruktúru tkanív, čím zaručuje mladší vzhľad pleti, viditeľne aj na pocit.

Pleťový koncentrát Cellular Power Infusion je výsledkom troch inovačných biotechnológií, ktoré sú prihlásené na patentovanie. Vďaka nim pôsobí na všetky tri sféry, na ktoré vplýva starnutie: energiu, bunky a tkanivo pleti.

Aktívne zložky tohto prípravku sú také čisté a účinné, že pre dosiahnutie ich najoptimálnejšieho efektu je potrebné, aby sa spojili až tesne pred aplikáciou. Preto sú uchované oddelene v dvojdielnom sklenenom balení.

Cellular Power Infusion je určený všetkým zákazníčkam a zákazníkom La Prairie bez ohľadu na vek a typ pleti, ktorí túžia po redukcii známok starnutia a prevencii starnutia do budúcna.

Obsah: 4 x 7,8 ml

Použitie

Používajte ráno a večer na čistú pleť tváre. Následne pokračujte s aplikáciou pleťového séra a krému.

Po aktivácii je sérum pripravené na aplikáciu počas 7 - 10 dní. Pre podporu prirodzeného cyklu obnovy sa odporúča aplikácia počas 28 - 40 dní. Cellular Power Infusion používajte raz štvrťročne s vaším bežným režimom starostlivosti o pleť.

Aktivácia prípravku: Otočte striebornú časť balenia o 90° doprava a počkajte, kým sa farba v okienku nezmení z levanduľovej na striebornú, t.j. kým sa obe fázy nespoja. Dobre pretrepte, pokým nedosiahnete jednotný fialový odtieň prípravku. Uvoľnite uzáver, stlačte aplikátor, kým nenasiakne prípravok a uvoľnite ho do dlane. Odporúčaná dávka na jedno použitie sú 2 pipety.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Cellular Power Serum

Denná dávka energie a ochrany pre vašu pleť...

Celý článok