La Prairie Cellular Power nočný krém 40 ml, Charge Night

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Nočné > La Prairie Cellular Power nočný krém 40 ml, Charge Night
 

Nočné

La Prairie Cellular Power nočný krém 40 ml, Charge Night

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRCPC001
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 340,00 € bez DPH
408,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Jedinečný nočný koncentrát pre pokrokové omladenie

Cellular Power Charge Night sa opiera o trojdimenzionálne pôsobenie pleťového koncentrátu Cellular Power Infusion. Zlepšuje zásoby energie v pleti, bunkovú komunikáciu a upravuje štruktúru tkaniva. Jeho zloženie je však posilnené aj o vzájomné pôsobenie doposiaľ nezlučiteľných zložiek – aktívneho retinolu a patentovaného akcelerátora kyslíka.

Spôsob aplikácie a balenie prípravku Cellular Power Charge Night sú rovnako pokrokové ako jeho zloženie. Podiel omladzujúcich zložiek je príliš veľký na to, aby ich bolo možné jednoducho zmiešať. Retinol zvyčajne nie je možné kombinovať s kyslíkom, preto špecialisti v La Prairie vyvinuli revolučný dvojitý systém uskladnenia a dávkovania prípravku, ktorý umožňuje zachovať najvyššiu účinnosť každej zložky tým, že sú uchované oddelene až do momentu aplikácie.

Úzky, strieborný flakón tvoria dve oddelené časti – jedna obsahuje hladký, biely krém s obsahom retinolu, druhá hodvábny modrý gél s obsahom kyslíka. Pri stlačení pumpičky sa obe fázy zmiešajú a pôsobia ako kúzlo. Omladzujú počas spánku, kedy pleť dokáže najlepšie prijímať omladzujúce ošetrenie.

Použitie

Používajte každý večer na čistú pleť. Prípravok nanášajte priamo po čistení pleti, bez použitia séra, či iného prípravku.

Uvoľnite jednu až dve dávky prípravku na zadnú časť ruky a obe fázy zmiešajte končekmi prstov. Následne aplikujte na tvár a krk. Na jednu aplikáciu postačí jedno až dve stlačenie dávkovača. V prípade potreby môžete na koncentrát použiť váš nočný krém.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Cellular Power Serum

Denná dávka energie a ochrany pre vašu pleť...

Celý článok