La Prairie Anti-Aging pleťový krém 50 ml, Stress Cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > La Prairie Anti-Aging pleťový krém 50 ml, Stress Cream
 

24 hodinové

La Prairie Anti-Aging pleťový krém 50 ml, Stress Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRANC004
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 192,50 € bez DPH
231,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Omladzujúci protivráskový krém s bunkovým komplexom

Prípravok má bohatú hydratačnú textúru, okamžite neutralizuje vypätie pleti a uvoľňuje ju. Kombinácia zložiek, ktorá zlepšuje hydratáciu pleti a pomáha jej udržať si ju, vypĺňa pleť a tým maskuje vrásky a ochabnuté miesta. Okamžite zmierňuje vzhľad hlbokých liniek a vrások, vrátane mimických liniek. Stimuluje produkciu kolagénu. Zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti. Výsledkom používania krému je plná, vitálna pleť s viditeľne krajšou štruktúrou.

Použitie

Používajte ráno a/alebo večer na čistú a tonizovanú pleť. Prípravok je možné kombinovať s ktorýmkoľvek sérom z radu La Prairie Swiss Cellular Serums, ako aj s tradičnými omladzujúcimi produktmi La Prairie.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.