La Prairie Anti-Aging pleťové sérum 50 ml, Rapid Response Booster

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > La Prairie Anti-Aging pleťové sérum 50 ml, Rapid Response Booster
 

Séra

La Prairie Anti-Aging pleťové sérum 50 ml, Rapid Response Booster

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRSCS008
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 249,17 € bez DPH
299,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Spojenec pre krásnu pleť bez liniek

Spoľahlivé riešenie pre redukciu vrások. Ľahké, hodvábne hladké sérum s nelepivou gélovou textúrou.

Sérum využíva nový, cielený protivráskový prenosný systém, ktorý doručuje protivráskové peptidy priamo na miesta, kde sú potrebné: vďaka tomu redukujú hĺbku a dĺžku vrások len v priebehu dvoch týždňov. K aktívnym zložkám vo forme mikrokapsúl je pripojený cielený peptid zaručujúci stimuláciu buniek formujúcich kolagén. Pleť tým získa zdravý objem, linky a vrásky z nej miznú.

Použitie

Používajte denne, ráno a večer, na čistú tonizovanú pleť. Jednu až dve kvapky si naneste na dlaň a končekmi prstov aplikujte na pleť tváre, krku a dekoltu. Vyhnite sa okoliu očí. Následne si aplikujte obľúbený pleťový krém.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.