La Prairie Anti-Aging pleťová emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Emulzie > La Prairie Anti-Aging pleťová emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30
 

Emulzie

La Prairie Anti-Aging pleťová emulzia 50 ml, Emulsion SPF 30

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRANC006
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 179,17 € bez DPH
215,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Ochranná denná emulzia odstraňujúca známky starnutia tam, kde to potrebujete.

Jedinečná emulzia prináša pleti tri cielené účinky: prevencia, náprava, zachovanie stavu a štruktúry pleti. Zahŕňa pleť mimoriadnou hydratáciou a výživou. Vďaka pokrokovým peptidom uvoľňuje mimické linky, zatiaľ čo výživné zložky predchádzajú strate vody. Zlepšuje dermálny matrix tým, že stimuluje obnovu buniek a tvorbu kolagénu. Poskytuje pleti intenzívnu ochranu pred vonkajšími faktormi a proti UVA a UVB lúčmi, ktoré na ňu počas dňa vplývajú a zároveň predchádza zápalom. Poskytuje dokonalý podklad pod make-up.

Použitie

Nanášajte ráno na čistú, tonizovanú pleť tváre, krku a dekoltu. Vyhnite sa okoliu očí. Prípravok je možné aplikovať po použití ktoréhokoľvek zo sér Swiss Cellular Serums alebo po použití krému Anti-Aging Complex.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.