La Prairie Anti-Aging očný krém 15 ml, Eye Cream SPF 15

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Anti-Aging očný krém 15 ml, Eye Cream SPF 15
 

Očné

La Prairie Anti-Aging očný krém 15 ml, Eye Cream SPF 15

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRANC007
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 147,50 € bez DPH
177,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Odstraňuje známky starnutia tam, kde vznikajú

Vaše oči už nikdy neprezradia váš vek... Vytvára každodennú ochrannú bariéra proti škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Predchádza strate vody, zápalom a zhoršeniu stavu buniek. Obnovuje pružnosť a pevnosť, redukuje linky a vrásky v okolí očí. Pokrokové peptidy uvoľňujú mimické linky a vrásky. Podporuje mikrocirkuláciu, ktorá zmierňuje opuchy a tmavé kruhy. Vďaka stabilnému slnečnému ochrannému komplexu poskytuje široké spektrum ochranných filtrov proti UVA a UVB lúčom.

Použitie

Aplikujte ráno na pleť očného okolia.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.