La Prairie Anti-Aging nočný krém 50 ml, Night Cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Nočné > La Prairie Anti-Aging nočný krém 50 ml, Night Cream
 

Nočné

La Prairie Anti-Aging nočný krém 50 ml, Night Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRANC003
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 192,50 € bez DPH
231,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Omladzujúci nočný krém

Dokonalý doplnok denného krému Anti-Aging Day Cream SPF 30, omladzujúci nočný krém Anit-Aging Night Cream pôsobí vtedy, keď telo odpočíva. Obnovuje pleť a pripravuje ju odolávať nástrahám ďalšieho dňa, pričom jej poskytuje výbornú ochranu, redukciu liniek, hydratáciu a tiež ďalšie špecifické účinky.

Pri spoločnom používaní s Anti-Aging Day Cream SPF 30 poskytujú oba prípravky nepretržité ošetrenie predchádzajúce predčasnému starnutiu pleti a redukujúce jeho viditeľné známky. Pôsobia v dokonalej harmónii aj s ostatnými prípravkami kolekcie Anti-Aging Collection od La Prairie.

Použitie

Aplikujte každý večer na čistú tonizovanú pleť. Používajte samostatne, v kombinácii so sérom Anti-Aging Longevity Serum alebo iným sérom La Prairie.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie A-A Day Cream SPF 30 & A-A Night Cream

S novinkami od La Prairie zabudnete na čas...

Celý článok