La Prairie Anti-Aging krém na krk a dekolt 50 ml, Neck Cream

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Krk a dekolt > La Prairie Anti-Aging krém na krk a dekolt 50 ml, Neck Cream
 

Krk a dekolt

La Prairie Anti-Aging krém na krk a dekolt 50 ml, Neck Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRANC008
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 161,67 € bez DPH
194,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Omladzujúci krém na krk

Luxusný krém na krk efektívne pomáha obnoviť stav a kontúry pleti, ktorá je s pribúdajúcimi rokmi náchylná k dehydratácii a ochabnutiu. Výsledkom je pružnejšia, hladšia a pevnejšia pleť s viditeľne menším množstvom symptómov starnutia, vráskami, pigmentovými škvrnami a dvojitou bradou.

Upravuje kontúry: komplex na redukciu objemu obnovuje mladšie kontúry krku a redukuje dvojitú bradu. Obnovuje: revitalizuje vlastný hydratačný systém pleti a minimalizuje pigmentové rozdiely. Prinavracia pevnosť: podporuje hustotu, pevnosť a pružnosť štruktúry pleti.

Použitie

Používajte ráno a večer. Oboma rukami nanášajte od dekoltu ku krku a brade rýchlymi striedavými pohybmi smerom hore. V prípade potreby nanášajte aj na zadnú časť krku smerom od pliec. Krém sa rýchlo vstrebe, zanecháva pleť hladkú a nevytvára stopy na oblečení.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.