La Prairie Anti-Aging krém 50 ml, Line Interception Power Duo

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > La Prairie > Pleť > Anti-Aging > La Prairie Anti-Aging krém 50 ml, Line Interception Power Duo
 

Anti-Aging

La Prairie Anti-Aging krém 50 ml, Line Interception Power Duo
zväčšiť obrázok
Najpredávanejšie - Pleť
La Prairie Anti-Aging krém 50 ml, Line Interception Power Duo
 

La Prairie Anti-Aging krém 50 ml, Line Interception Power Duo

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRANC012
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 285,00 € bez DPH
342,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

TRI TYPY VRÁSOK, JEDNA HLADKÁ BUDÚCNOSŤ

Objavte inováciu La Prairie, ktorá vám zabezpečí hladkú budúcnosť.

Revolučný prípravok zasahuje proti všetkým typom vrások už po 14 dňoch a 14 nociach používania. Predstavujeme Line Interception Power Duo: 24-hodinový skrášľujúci program, ktorý je alternatívou profesionálnych estetických postupov. Najnovší výtvor La Prairie je zacielený proti vráskam priamo v ich počiatku a vyhladzuje tie, ktoré sa už stihli objaviť. Všimnite si rozdiel – už po dvoch týždňoch používania.

DVE ZLOŽENIA PRE JEDEN VÝSLEDOK

CEZ DEŇ

Denný krém z prípravku Line Interception Power Duo Day Cream obsahuje SPF 30, a navyše zabezpečuje pleti ochranu aj pred UVA lúčmi a infračerveným žiarením, čím bráni formovaniu liniek v dôsledku environmentálnych vplyvov. Ešte nikdy nepôsobil denný krém proti vráskam v tak počiatočnom štádiu ich vzniku, ako teraz.

V NOCI

Nočný krém v prípravku Line Interception Power Duo napomáha k regenerácii a omladeniu vzhľadu pleti. V noci je pleť v regeneračnom móde, obnova buniek sa zrýchľuje a prebiehajú v nej nápravné procesy. S pribúdajúcim vekom sa tieto prirodzené procesy spomaľujú a sú menej efektívne. Line Interception Power Duo Night Cream kompenzuje pleti regeneráciu na viacerých úrovniach pleti a zmierňuje škodlivé denné vplyvy na pleti. Vďaka obsahu protivráskových peptidov stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, pričom posilňuje mimobunkovú štruktúru.

Obe zloženia v prípravku Line Interception Power Duo sú obohatené aj o exkluzívny bunkový komplex La Prairie, ktorý efektívne obnovuje bunky a komponenty mimobunkovej štruktúry pre dosiahnutie mladšieho vzhľadu. Tvorcom tohto komplexu je priekopník vedy o bunkách, La Prairie, a odvtedy je exkluzívny bunkový komplex srdcom každého zloženia značky.

Použitie

Line Interception Power Duo je novým partnerom omladzujúceho séra Anti-Aging Rapid Response Booster. Spoločne predstavujú ideálnu dvojicu na efektívny boj proti vráskam. Anti-Aging Rapid Response Booster pripravuje pleť na obnovu mi­mobunkového priestoru zlepšením kvality pleti. Line Interception Power Duo zlepšuje proces obnovy počas spánku a počas dňa chráni pleť pred faktormi vyvolávajúcimi vrásky. Kombináciou oboch produktov sa účinky znásobujú, s každým dňom a každou nocou.

Každé ráno a večer aplikujte na vyčistenú pleť omladzujúce sérum Anti-Aging Rapid Response Booster. Následne naneste ráno Line Interception Power Duo Day Cream a večer Line Interception Power Duo Night Cream.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.

Krása a štýl

La Prairie Line Interception Power Duo

Objavte inováciu La Prairie, ktorá vám zabezpečí hladkú budúcnosť.

Celý článok