La Prairie Anti-Aging kompakt dvoch prípravkov 15 ml, Eye & Lip Perfection a Porter

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > La Prairie Anti-Aging kompakt dvoch prípravkov 15 ml, Eye & Lip Perfection a Porter
 

Očné

La Prairie Anti-Aging kompakt dvoch prípravkov 15 ml, Eye & Lip Perfection a Porter

0 (0 hlasov)
Kód produktu:LPRANC009
Značka:La Prairie
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 132,50 € bez DPH
159,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Omladzujúce ošetrenie na oči a pery v praktickom kompakte

Praktický kompakt dvoch prípravkov – krémového gélu na oči a balzamu na pery. Okamžite zmierňuje známky únavy, redukuje vrásky, hydratuje pleť očí a pier.

Obnovuje hydratáciu - dopĺňa pleti počas dňa potrebnú vlhkosť a osviežuje. Okamžite skrášľuje - spája 3 účinné zložky pre redukciu liniek a vrások. Zmierňuje známky únavy - unikátne svetlo rozptyľujúce zložky pleť zahŕňajú nádherným jasom a maskujú chybičky krásy.

Anti-Aging Eye and Lip Perfection a Porter je pre zákazníčky, ktoré trápia známky pribúdajúcej únavy a vysúšanie pleti počas dňa. Pre aktívne ženy, ktoré túžia po rýchlom rozjasnení očí a pier a majú rady štýlové kompaktné prípravky.

Použitie

Oči: končekmi prstov naneste na očné kontúry. Môže sa aplikovať aj na make-up a očné viečka. Používajte podľa potreby.

Pery: krúživým pohybom naneste na oblasť pier. Používajte samostatne alebo pod rúž. Pre uvoľnenie pocitu suchosti sa môže počas dňa aplikovať aj na rúž. Tento balzam je zároveň ideálny aj ako nočné ošetrenie pier.

O značke

La Prairie dedičstvo, na ktoré sme hrdí

Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť.

V roku 1982 sa laboratóriá La Prairie osamostatnili od materskej kliniky. Stali sa strediskom pre pokrokové, neobyčajné účinné prípravky, ktoré pomáhajú dámam úspešne zvládnuť proces starnutia a odolávať možným nástrahám veku.

La Priarie vedecký prístup ku kráse

Na svojej ceste za dokonalosťou odhalili vedci La Prairie celý rad prekvapivých účinkov, ktoré možno dosiahnuť len na báze exkluzívneho bunkového komplexu. Zložky pôsobiace proti známkam starnutia, ktoré môžete nájsť jedine v prípravkoch La Prairie, dodávajú pleti výživné látky nevyhnutné pre jej zdravie, vitalitu a dokonalý vzhľad.

Prípravky La Prairie zachovávajú mladistvý vzhľad pleti a chránia ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako aj následkami nezdravého životného štýlu.