Alma K Gentle Exfoliating Gel

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Alma K Gentle Exfoliating Gel
 

Alma K Gentle Exfoliating Gel

 

ALMA K UVÁDZA JEMNÝ EXFOLIAČNÝ GÉL NA BÁZE JEDINEČNÝCH MINERÁLOV Z MŔTVEHO MORA

Alma K Gentle Exfoliating Gel predstavuje delikátny spôsob čistenia a zjemnenia pleti, ktorý môžete zaradiť do svojho každodenného ošetrujúceho rituálu. Jemné granulky odstraňujú z pleti nečistoty, zbavujú ho šedého vzhľadu a čistia póry, pričom obnovujú vitalitu pleti a zaručujú jej hladký povrch.

Zmes minerálov z Mŕtveho mora v zložení gélu dopĺňa čistiaci komplex olejov z hroznových zrniek a nechtíka, vďaka ktorému je pleť po použití nielen čistá, ale aj vyživená. Upokojujúci extrakt harmančeka bráni podráždeniu a uvoľňuje pleť. Gél je ideálnym prípravkom na každodenné čistenie, pokiaľ túžite po hladkej, vláčnej a žiarivej pleti.

 

APLIKÁCIA

Naneste na navlhčenú pleť tváre a krku. Krúživými ťahmi masírujte dovtedy, pokým sa textúra gélu premení na hladkú penu. Dôkladne opláchnite vodou a pleť pretonizujte.

 

Pleť je dennodenne vystavená rôznym vonkajším nečistotám, vplyvom počasia a make-upu, preto sa denná exfoliácia stáva nevyhnutným krokom pre zachovanie vitálneho a žiarivého vzhľadu.

Alma K Gentle Exfoliating Gel je perfektným prípravkom pre prirodzené zvláčnenie pleti spojené s upokojením duše a obnovou rovnováhy. 

 

FAnn parfumérie, september 2019