KinGirls Face Mask maska 1 ks, Jazmín a neroli transparentná maska

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > KinGirls Face Mask maska 1 ks, Jazmín a neroli transparentná maska
 

Masky

KinGirls Face Mask maska 1 ks, Jazmín a neroli transparentná maska

0 (0 hlasov)
Kód produktu:KINFAC006
Značka:KinGirls
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 5,75 € bez DPH
6,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Pleťová maska z výťažkov z jazmínových kvetov a kvetov pomarančovníka.

Pleťová maska, ktorá prináša pocit plnej záhrady jazmínových kvetov. Táto očarujúca maska dodáva svieži a zdravý základ každej pokožke. Po aplikácií je pleť maximálne hydratovaná a čistá. Maska je textilná, tenká, elastická a dokonale priľnavá. Po aplikácií môžete badať výrazné rozdiely počnúc dokonale hydratovanou a žiarivou pokožkou až po bezchybný mladistvý vzhľad vypnutej pleti.

Maska je napustená výťažkami z kvetov jazmínu, pomarančovníka a Tremella fuciformis. Pleťová maska je veľmi mäkká a príjemná na dotyk. Má jemnú vôňu, na ktorej dosiahnutie KinGirls používa výhradne esenciálne oleje. KinGirls pleťové masky neobsahujú parebény, MI a MCI.

Výťažky z jazmínových kvetov - účinky na pleť

Jazmínové kvety obsahujú vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny gamalinolenovej, to robí z tejto pleťovej masky ideálnu kúru pre pleť postihnutú kožnými problémami (ekzémy, lupienka). Esenciálny olej z jazmínových kvetov je ideálny pre všetky typy pleti. Pleť nezaťažuje, práve naopak, pomáha ju upokojiť. Jazmínové kvety sú veľmi cenené aj pre obsah dôležitej látky - Jasminum, ktorá zlepšuje elasticitu a výrazne znižuje viditeľnosť jazvičiek. Má taktiež vynikajúce regeneračné účinky a pleť hĺbkovo hydratuje

Výťažky z kvetov pomarančovníka - účinky na pleť

Neroli - kvety z pomarančovníka horkého stimulujú tvorbu nových kožných buniek, a preto majú významný anti - aging účinok. Výťažky z kvetov pomarančovníka sú ideálnym zdrojom potrebných živín pre všetky typy pleti, obzvlášť však pre citlivú a suchú pleť. Zrelej pleti pomáha potláčať tvorbu vrások a zjemňovať existujúce vrásky a linky. Redukuje výskyt drobných žiliek. Pleť po aplikácií zostáva na pohľad pevnejšia, pružnejšia a hydratovaná.

Výťažky z huby Tremella fuciformis

Tremella fuciformis (Rôsolovka) je jednou z najobľúbenejších húb Japonska a Číny požívanej nielen v gastronómií, ale i v kozmetike. Jej výťažky majú hypoalergénne a protizápalové účinky. Obsahuje veľký podiel vápnika, vlákniny a vitamínu D. Rôsolovka je využívaná predovšetkým pre zlepšenie stavu pleti vďaka vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej, ktorá pleti dodáva stratenú pružnosť a zbavuje ju vrások. Pleť hydratuje, rozjasňuje a revitalizuje. Reguluje tvorbu kožného mazu a chráni pokožku pred vznikom zápalov spojených s akné. Z tohto dôvodu je ideálna aj na pleť so sklonom k nedokonalostiam.

Použitie