Juvena Specialists prípravok na pery 4.2 ml, Lip Filler & Booster

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Líčenie > Pery > Balzamy > Juvena Specialists prípravok na pery 4.2 ml, Lip Filler & Booster
 

Balzamy

Juvena Specialists prípravok na pery 4.2 ml, Lip Filler & Booster

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVSPE087
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 28,33 € bez DPH
34,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Prirodzene krajší objem, redukcia vertikálnych vrások a pocit hladkých pružných pier - Juvena vyvinula nový vysokoúčinný omladzujúci prípravok Lip Filler & Bo-oster. Pre plné, zamatovo vláčne, vyživené pery a žiarivý mladistvý úsmev - deň po dni.

Je to smutné, ale je to fakt: ani pery nie sú uchránené pred prejavmi veku. Vonkaj-šie a vnútorné stresové faktory, ako aj neustále napínanie jemnej pleti pier vedú k jej predčasnému starnutiu. Výsledkom je strata objemu, vznik vertikálnych vrások a vyblednutie prirodzeného tónu pier. Juvena, prvotriedny špecialista na omladzo-vanie, vyvinula intenzívne, cielené a komplexné ošetrenie pier v prípravku Lip Filler & Booster.

Okrem extra objemu, viditeľnej redukcie vertikálnych vrások a prirodzeného skráš-ľujúceho efektu pôsobí luxusný krémový koncentrát do hĺbky pier, poskytuje im vý-živu, vláčny a hladký povrch bez pocitu lepkavosti. Zároveň pery pripravuje na ap-likáciu rúžu. Obnovte si svoj mladistvý úsmev!

Použitie

Aplikujte pravidelne na pleť pier a ich vonkajšie kontúry. Používajte ráno a večer v bohatej vrstve a nechajte voľne vstrebať. Po absorpcii môžete pery skrášliť rú-žom. Počas dňa opätovne nanášajte - vždy keď sa dostaví pocit suchých vypä-tých pier a vždy pred nanesením rúžu.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...

Krása a štýl

Juvena Miracle Cleansing Water & Miracle Eye Cream

Intenzívna starostlivosť o očné okolie s relaxačným masážnym aplikátorom. Komplexne omladzujúci očný krém zaručuje hĺbkovú regeneráciu unavenej pleti v okolí očí. Redukuje mimické linky, vrásky, tmavé kruhy, ako aj opuchy v očnom okolí.

Celý článok