Juvena MasterCaviar denný krém 50 ml, Day Cream

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > Juvena MasterCaviar denný krém 50 ml, Day Cream
 

Denné

Juvena MasterCaviar denný krém 50 ml, Day Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVMAT003
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 167,50 € bez DPH
201,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Luxusný denný krém pre spevnenie a vyhladenie pleti

Luxusný denný krém s kaviárovo - hodvábnym komplexom pre spevnenie, zvláčnenie a regeneráciu pleti. Zlepšuje hustotu pleti, podporuje jej obranyschopnosť. Vďaka technológii Skin Nova SC Technology poskytuje ideálne prostredie pre obnovu pleťových buniek a pomáha vytvárať sviežu, novú pleť. Vhodný pre všetky typy pleti, ideálny pre zákazníčky, ktoré obľubujú vláčne, hodvábne a výživnejšie textúry.

Použitie

Odporúčame používať ráno v kombinácii s prípravkom MasterCaviar Concentrate, alebo ktorýmkoľvek sérom z línie Specialists, prípadne samostatne.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...

Krása a štýl

Juvena MasterCaviar

Exkluzívna, luxusná, komplexná...

Celý článok