Hugo Boss The Scent for Her telové mlieko 200 ml

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Vône > Dámske > Telové prípravky > Hugo Boss The Scent for Her telové mlieko 200 ml
 

Telové prípravky

Hugo Boss The Scent for Her telové mlieko 200 ml
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 50 %
Hugo Boss The Scent for Her telové mlieko 200 ml
 

Hugo Boss The Scent for Her telové mlieko 200 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:HUBSFH006
Značka:Hugo Boss
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 14,58 € bez DPH
17,50 € s DPH
Bežná cena: 35,00 €
:

Popis produktu

Popis

Najprv prišla pánska vôňa BOSS THE SCENT, očarujúci pohľad na zvodnosť z mužskej perspektívy. BOSS THE SCENT for her je intenzívna a rovnako unikátne ženská. Odráža prístup Jasona Wu k dámskej móde a čerpá inšpiráciu v ikonických manžetových gombíkoch, ktoré svet mužov a žien jednoducho spájajú v jeden celok.

Príťažlivosť: Medová broskyňa a frézia splýva do výnimočného spojenia, ktoré nadchýna a láka oboch protagonistov eleganciou, ľahkosťou a delikátnosťou – vyvoláva v nich túžbu objaviť viac.

Zvodnosť: S tým ako sa k sebe približujú, odkrýva sa hrejivé sofistikované srdce s orientálnym kvetom osmantu a prezrádza silu ukrytú v ich vnútri. Pôvodne ľahká, delikátna príťažlivosť sa rozvíja do hlbšej a výraznej. Srdce vône rozprúdi jej prirodzenú a intenzívnu zvodnú silu.

Závislosť: Základ uvoľňuje neodolateľné tóny praženého kakaa nabudzujúceho zmysly ešte viac. Teraz už protagonisti nie sú schopní odolať a prestať. Vôňa vyžaruje intenzitu a mystickosť, vyvoláva obraz ženy, ktorá disponuje neuveriteľnou zvodnosťou vône BOSS THE SCENT for her.

Hlava: broskyňa, frézia

Srdce: osmant

Základ: kakao

Krása a štýl

Hugo Boss Boss The Scent for her

Pripravte sa na uchvátenie svojich zmyslov s novou dámskou vôňou BOSS THE SCENT for her. Inšpirovaná umením zvádzania a neodolateľným krokom zbližovania sa, táto luxusná a zmyselná vôňa je dokonalou partnerkou rovnomennej pánskej vône, pričom jej úlohou je prebudenie skrytej zvodnej sily v žene, ktorá ju nosí a jej oslnivej príťažlivosti.

Celý článok


 

Video