Fenjal Miss Fenjal Floral Fantasy sprchový gél 200 ml, Shower Creme

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Sprchovanie a kúpeľ > Sprchové gély > Fenjal Miss Fenjal Floral Fantasy sprchový gél 200 ml, Shower Creme
 

Sprchové gély

Fenjal Miss Fenjal Floral Fantasy sprchový gél 200 ml, Shower Creme

0 (0 hlasov)
Kód produktu:FENMFF002
Značka:Fenjal
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 4,58 € bez DPH
5,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Ženská, ľahká a štýlová. Vôňa, ktorá očaruje zmysly a prebúdza fantáziu zamatovými tónmi opojného buketu čajových ruží, orchideí a fialiek. K jej rafinovanosti prispievajú sladké plody exotickej marakuje. Vôňa floral fantasy poskytuje žene komfort a zahaľuje ju do nádherného kvetinového závoja.

Doprajte svojej pokožke dôkladné čistenie a intenzívne ošetrenie v podobe elegantnej zmesi sladkých kvetín. Pokožka je po použití dokonale čistá a perfektne hydratovaná.

O značke

V roku 1962 švajčiarska značka fenjal uviedla na trh kúpeľový olej, jeden z prvých kúpeľových prípravkov s ošetrujúcimi účinkami, ktorý je dostupný doteraz. Filozofiou značky je poskytnúť komplexné a exkluzívne línie kúpeľových, sprchových, ošetrujúcich a dezodoračných telových prípravkov „pre všetky ženy“. Vďaka intenzívnemu výskumu sa ošetrujúce telové prípravky pre dámy neustále dopĺňajú o inovačné produkty. fenjal symbolizuje švajčiarsku kvalitu, prípravky sa vyvíjajú, vyrábajú, skladujú a distribuujú z Bazileja. fenjal, to sú prípravky s jedinečnou, jemnou a ženskou vôňou. Starostlivo zvolené vône zintenzívňujú starostlivosť o telo a rozmaznávajú ho. fenjal svojím účinkom pôsobí na viaceré zmysly – čuch, hmat a zrak – pôsobí na pokožku aj dušu a prispieva k celkovému pocitu pohodlia.

Krása a štýl

fenjal - kolekcie vôní miss fenjal

Zoznámte sa vôňami miss fenjal: - štvorica pôvabných kvetinových toaletných vôd, ktoré sú ako stvorené pre vaše skrášlenie a vitalitu na každý deň! - štvorica dámskych vôní Sensual Edition vám odhalí svet zmyselnosti a vášne v rôznych podobách.

Celý článok