FAnn.sk internetová parfuméria

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
 

FAnn BEAUTY - prehľad salónnych ošetrení La Prairie

La Prairie - Fann.sk

CAVIAR LIFT FACIAL

Čistý luxus, ktorý okamžite spevní pleť, podporí jej pružnosť a zdokonalí štruktúru. Kaviárové perličky pleť v okamihu vypínajú, pričom dokážu zahaliť aj tú najnevýraznejšiu pleť do závoja žiarivosti a jasu.
Trvanie – 90 minút

La Prairie - Fann.sk

PURE GOLD RADIANCE FACIAL

Najnovší zlatý štandard proti starnutiu od La Prairie. Kvapky čistého zlata v prípravku Radiance Concentrate Pure Gold viditeľne spevňujú, rozžiaria pleť, pričom jej dodávajú maximálnu dávku energie a liftingu. Príjemné teplo a vhodne zvolená maska zvyšuje prienik Pure Gold do pleti, ktorá sa stáva hladšou, jemnejšou, žiarivejšou. Dodáva jej nový život. Dávka čistého luxusu.
Trvanie – 90 minút

 

La Prairie - Fann.sk

SWISS CELLULAR ANTI-AGING FACIAL

Aktívne spomaľuje prejavy starnutia pleti, obnovuje textúru pleti a zmierňuje vzhľad liniek a vrások. Využíva absolútne inovačnú technológiu La Prairie Anti-Aging Intervention, ktorá bojuje proti starnutiu na miestach, kde začína. Rovnako redukuje viditeľnosť pórov a stratu pružnosti pleti. Pleť po ošetrení zostáva rozjasnená, žiarivá, vyzerá mladšie a zdravšie.
Trvanie – 90 minút

 

La Prairie - Fann.sk

CELLULAR HYDRATING FACIAL

Výnimočné ošetrenie pre vystresovanú, unavenú pleť. Toto intenzívne ošetrenie obnovuje, regeneruje a nabíja pleťové bunky energiou vďaka poslednému objavu značky La Prairie – prípravku Cellular Power Infusion. Výsledkom je hydratovaná pleť s obnovenou pružnosťou, pevnosťou a žiarivosťou. Linky a vrásky sú menej viditeľné. Pleť vyzerá mladšie, je dokonale hydratovaná a plná energie.
Toto ošetrenie je vhodné aj pre klientov s mastnou pleťou, pričom na čistenie a hydratáciu sa použijú prípravky s ľahšími konzistenciami.
Trvanie – 90 minút a 60 minút (2 druhy)

 

La Prairie - Fann.sk

CELLULAR RESURFACING FACIAL

Efektívne exfoliačné ošetrenie okamžite a priamo obnovuje pleť, zmenšuje vzhľad liniek a vrások, zlepšuje stav akné a zjemňuje pigmentové škvrny. Toto vyhladzujúce a hydratačné ošetrenie dodáva pleti hladkosť a zdravú žiarivosť.
Trvanie – 90 minú

 

La Prairie - Fann.sk

ADVANCE MARINE BIOLOGY FACIAL

Intenzívne hydratačné, regeneračné a energiu dodávajúce pleťové ošetrenie, ktoré pleť rozmaznáva a revitalizuje počas 1 hodiny. Základom ošetrenia sú prípravky kolekcie Advanced Marine Biology Collection s bohatým podielom morských zložiek. Pleť hydratuje, spevňuje a uvoľňuje, prináša jej jedinečný zážitok dotyku mora.
Trvanie – 60 minút

 

La Prairie - Fann.sk

CELLULAR SWISS ICE CRYSTAL FACIAL

Pleť a pokožka sú ako štít pred vonkajším svetom, chránia telo a dušu pred environmentálnym stresom, útokmi mikróbov a UV žiarením. Podobne ako krehká zemská atmosféra chráni život na Zemi, tak aj niekoľko mikrometrov pokožky chráni ľudský život. Pleť potrebuje hydratáciu a energiu, výživu aj starostlivosť. Potrebuje ochranu, aby dokázala chrániť nás. Potrebuje podporu na regeneráciu a nápravu poškodení. S ohľadom na potreby pleti značka La Prairie vyvinula pleťové ošetrenie pre podporu mladého vzhľadu, bohatú hydratáciu a vitálnu energiu. Počas ošetrenia si môžete vychutnať jedinečnú masáž kremennými kryštálmi.
Trvanie – 60 minút

 

La Prairie - Fann.sk

SWISS CELLULAR FACIAL FOR MEN

Okamžite čistí, dodáva energiu a upravuje stav pleti. Obnovuje a udržiava rovnováhu pleti a navracia ju do normálu. Kombinácia exkluzívneho bunkového komplexu La Prairie a Cellular 3-Minute Peel bio-energizuje pleť, bráni zápalom, odstraňuje nečistoty a dodáva hydratáciu. Výsledkom je pleť vyzerajúca mladšie a sviežejšie.
Trvanie – 60 minút

 

 
 
Nemáte oprávnenie prezerať tento zdroj.
Musíte sa prihlásiť.