Facederma Face Care pleťové sérum 30 ml, Sérum kyseliny hyalurónovej

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Facederma Face Care pleťové sérum 30 ml, Sérum kyseliny hyalurónovej
 

Séra

Facederma Face Care pleťové sérum 30 ml, Sérum kyseliny hyalurónovej

0 (0 hlasov)
Kód produktu:FCDFCD008
Značka:Facederma
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 45,00 € bez DPH
54,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Slnko, čas a námaha môžu spôsobiť stratu elasticity pokožky a práve toto sérum, ktoré vniká do hĺbky pokožky, ju dokonale nahradí a vylepší. Sérum zlepšuje hydratáciu a obnovuje bariérovú funkciu kože. Pravidelnou aplikáciou dosiahnete pevnosť, pružnosť a svieži vzhľad pleti. Výborné ako prevencia proti vráskam, akné a zápalom.

Použitie

Naneste jemnú vrstvičku na pleť, krk a dekolt a nechajte zaschnúť. Následne aplikujte Facederma hodvábny krém s Kostihojom lekárskym. Možná aplikácia ráno a večer pod krém.

O značke

Značka Facederma je slovenskou značkou, ktorá je na našom trhu od roku 2013. Produkty Facederma obsahujú kombináciu látok, určené pre zákazníkov so stredoeurópskym typom pleti. Prípravky citlivo a s rešpektom akceptujú potreby citlivej, suchej pleti so sklonom k tvorbe cievok pigmentácii, vrások a akné. Pozostáva z pleťových krémov na pokožku tváre, okolie očí, dekolt, ale i telo.

"V salóne, ktorý vlastním, denne riešim problémy s pleťou našich zákazníkov, žien aj mužov. Práve tu sa zrodila myšlienka maximálne vyhovieť ich požiadavkám a vytvoriť kozmetický rad pre lokálneho klienta, žijúceho len v našom klimatickom pásme, čím sa stala odbornou a špecifickou.
Zostavila som skupinu odborníkov na kozmetiku a vyvinuli sme luxusné krémy, séra a oleje, rešpektujúce vašu pokožku.
Namiešali sme zložky na suchú, citlivú, aknóznu a vráskavú pleť. Látky vysokej kvality, ktoré sme použili, sú z 80-tich % prírodné, čím sa radí medzi prírodné značky.
Celá kozmetika je luxusne zabalená v ochrannom obale.
Facederma kozmetický rad si za pár rokov od svojho vzniku obľúbila výrazná väčšina klientely salónu, medzi ktoré patria známe herečky, podnikateľky a športovci.
Značka prešla všetkými záťažovými testami originality a má certifikát kvality pre EÚ. Kozmetika nebola testovaná na zvieratách.
Som hrdá na to, že vám môžem ponúknuť vysokokvalitný, slovenský prírodný produkt."
Vierka Ondríkova, majiteľka firmy Facederma, profesionálna dermatokozmetička so zdravotníckym vzdelaním a 22-ročnou praxou vo svojom salóne krásy na Slovensku.

Krása a štýl

FaceDerma slovenská prírodná kozmetika

Novovzniknutá registrovaná Slovenská značka Facederma pripravila jedinečnú kombináciu látok zameranú hlavne pre zákazníkov so stredoeurópskym typom pleti. Pozostáva z pleťových krémov na pokožku tváre, okolie očí, dekolt ale i telo.

Celý článok