Estee Lauder Advanced Night Repair očné sérum 15 ml, Eye Concentrate Matrix

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > Estee Lauder Advanced Night Repair očné sérum 15 ml, Eye Concentrate Matrix
 

Očné

Estee Lauder Advanced Night Repair očné sérum 15 ml, Eye Concentrate Matrix

0 (0 hlasov)
Kód produktu:ESLANR019
Značka:Estee Lauder
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 60,83 € bez DPH
73,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix je obnovujúca, posilňujúca a vyživujúca starostlivosť o očné kontúry s inovačnou 360° Matrix Technológiou™. Redukuje hlavné známky starnutia, jemné linky a vrásky, opuchy a tmavé kruhy. Očiam poskytuje svieži, rozjasnený a doširoka otvorený vzhľad.

Efektívne benefity Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix

• Obnovuje - všetky viditeľné znaky starnutia očného okolia, ako sú napríklad jemné linky, vrásky, opuchy a tmavé kruhy pod očami, sú eliminované.

• Spevňuje pleť v okolí očí a zvyšuje jej hustotu až o 20% a poskytuje 360° podporu a ochranu preoti nežiaducim vplyvom mikroskopických pohybov očného okolia. Pleti tak ostáva dlhšie zachovaná jej mladistvá pružnosť.

• Hydratuje do hĺbky a to po dobu 24 hodín. Už v prvom okamihu je pleť v oblasti očí nasýtená dávkou hydratácie a postupom času je vedená k vlastnej tvorbe a regulácii hydratácie zvnútra.

Použitie

Aplikujte troma jemnými pohybmi pod každým okom a to ráno a večer pomocou špeciálne navrhnutého masážneho 360° aplikátora. Potom krúživými pohybmi krúžte okolo celého oka až nad horné viečko. Zvyšok séra prstami jemne vmasírujte do pokožky.