Erbario Toscano Olive Complex kazeta, SG 250 ml + krém na ruky 100 ml

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Lanvin A girl in Capri

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Darčekové sady > Dámske > Erbario Toscano Olive Complex kazeta, SG 250 ml + krém na ruky 100 ml
 

Dámske

Erbario Toscano Olive Complex kazeta, SG 250 ml + krém na ruky 100 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:ERTOLC015
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 23,33 € bez DPH
28,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Kúpeľový a sprchový gél s hydratačným účinkom.

Krémový a príjemne voňavý penivý gél pre každodenné čistenie pokožky tela. Predchádza olupovaniu a vysušovaniu pokožky, dodáva jej vláčnosť a vytvára hladký povrch. Efektívnosť gélu umožňujú jedinečné zložky z olív: organický extra panenský olivový olej z Toskánska podporuje energiu, výživu a vyhladenie, extrakty olivových listov prispievajú k upokojeniu a ochrane pokožky.

Ochranný krém na ruky.

Ľahko absorpčná emulzia pre denné ošetrenie pokožky rúk. Obsahuje unikátnu zmes aktívnych zložiek z olív na prevenciu popraskania, vysušovania, odlupovania a začervenania pokožky. Poskytuje rukám potrebnú výživu, hydratáciu a regeneráciu epidermy. Všetky kozmetické prípravky z línie Olive Complex obsahujú organický, extra panenský olivový olej z Toskánska, ktorý vyniká intenzívnym výživným a regeneračným pôsobením.

O značke

Príbeh značky Erbario Toscano siaha až do roku 1967, kedy ju vďaka svojmu kreatívnemu talentu a láske k prírode založil Talian Guido Bertozzi. Ako mladý chlapec trávil Guido čas jazdením na koni po údoliach Toskánska, kde spoznával najrozličnejšie krásy a esencie, aké divoká príroda ponúka. Vypestoval si vzťah k ich pestrosti, napĺňali ho radosťou a šťastím.

Guido Berozzi odvážne a odhodlane investoval svoje úspory a vydal sa na cestu experimentov. Študoval staré archívy a objavoval zloženia majstrov lekárnikov spolu s tradičnými lokálnymi metódami, študoval životy najväčších florentských „nosov“ a najvýznamnejších parfumérov.

Dovolenka na ostrove Elba v antickom remeselníckom laboratóriu rozšírila jeho vedomosti. V tomto prostredí rozvinul svoje výnimočné preciťovanie vôní do originálnych výtvorov a vyvinul unikátny vlastný svet spájajúci umenie a krásu. Značka Erbario Toscano sa zrodila.

Prípravky Erbario Toscano využívajú čisté prírodné výťažky a esenciálne oleje v koncentrovanej podobe.

Čím je Erbario Toscano taká výnimočná?

• spája talianske tradície a jednoduché, prírodné ingrediencie z Toskánska

• rodinný podnik, v ktorom sa stretávajú skúsenosti a kreativita, aby poskytli autentické, vysoko kvalitné produkty s vôňou Toskánska a priaznivými účinkami na pokožku

• každý produkt je ručne dokončený a vyzdobený prírodnými prvkami

• hlboký rešpekt k prírode: produkty nie sú testované na zvieratách a balené sú s ohľadom na prírodu

• „Made in Italy“ ako pečať kvality a krásy