Cremorlab T.E.N. Cremor energizujúca maska 100 ml, O2 Bubble Energizing Mask

 
 
 
 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Masky > Cremorlab T.E.N. Cremor energizujúca maska 100 ml, O2 Bubble Energizing Mask
 

Masky

Cremorlab T.E.N. Cremor energizujúca maska 100 ml, O2 Bubble Energizing Mask

0 (0 hlasov)
Kód produktu:CRETEN007
Značka:Cremorlab
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 25,42 € bez DPH
30,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Energiu dodávajúca pleťová maska s bublinkami kyslíka

Čistiaca pleťová maska využíva silu perlivej kyslíkovej vody na vytvorenie ochrannej kyslíkovej vrstvy na povrchu pleti. Kyslík poskytuje pleti energiu a podporuje jej detoxikáciu, zatiaľ čo jemné krémové bublinky hĺbkovo čistia póry. Špeciálna minerálna voda T.E.N.TM, vytvorená vedeckou spoločnosťou Tongyang Life Science, sa spája s práškom z dužiny acai s cieľom doplniť pleti novú energiu, rozjasniť a vyhladiť ju.

Použitie

Naneste si 2-3 pumpičky masky na čistú, suchú pleť tváre s výnimkou očných kontúr a pier. Masku nanášajte v hrubšej, viditeľnej vrstve. Nechajte pôsobiť 5 minút, pokým na pleť pôsobia kyslíkové bublinky, a potom pleť končekmi prstov premasírujte. Zvyšky masky opláchnite vlažnou vodou.

Krása a štýl

CREMORLAB - nová značka vo FAnn parfumériách

Celé know-how značky je ukryté vo vode. Produkty CREMORLAB obsahujú patentovanú termálnu minerálnu vodu T.E.N™ získavanú z hĺbky 1 100 m pod zemou v kórejskej provincii Gangwon-do, ktorá je vyhláseným kúpeľno-medicínskym centrom.

Celý článok