Collistar Sun Linea opaľovací prípravok 200 ml, Two Phase After Sun Spray with Aloe

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Opaľovanie > Po opaľovaní > Mlieka > Collistar Sun Linea opaľovací prípravok 200 ml, Two Phase After Sun Spray with Aloe
 

Mlieka

Collistar Sun Linea opaľovací prípravok 200 ml, Two Phase After Sun Spray with Aloe

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLSUL001
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 23,33 € bez DPH
28,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Dvojfázový sprej po opaľovaní s aloe vera

Sýtosť oleja a chladivá ľahkosť fluidu v revolučnom dvojfázovom prípravku po opaľovaní. Okamžite preniká do pokožky a zahaľuje ju do hodvábnej vláčnosti. Dvojfázový prípravok po opaľovaní, ktorý je bohatý, ale nie je mastný. Tlmí pálenie a začervenanie, bojuje proti starnutiu vyživuje a zanecháva pokožku hodvábne jemnú.

 

Použitie

Pretrepte fľaštičku pred použitím, nastriekajte a potom masírujte jemne po celom tele.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.