Collistar Perfect body telový krém 400 ml, Anticellulite Cryo-Gel

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Proti celulitíde > Collistar Perfect body telový krém 400 ml, Anticellulite Cryo-Gel
 

Proti celulitíde

Collistar Perfect body telový krém 400 ml, Anticellulite Cryo-Gel

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB062
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 47,92 € bez DPH
57,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Chladivý telový gél proti celulitíde.

Z výskumu Collistar prichádza synergia kryokozmetiky (z gr. kryos, t.j. chlad) a aromaterapie v podobe gélu zameraného na boj proti nepekným dôsledkom celulitídy. Chladivý gél je nielen efektívny, ale zároveň prináša pôžitok a pohodlie. Aromaterapeutický efekt gélu má pôvod v čistých esenciálnych olejoch a efekte avantgardného zloženia zintenzívneného chladivým efektom, ktorý podporuje mikrocirkuláciu a účinok obsiahnutých funkčných zložiek. Okamžitý liftingový efekt – prípravok zaručuje okamžitý a viditeľný kozmetický výsledok jednak vďaka špeciálnym mikročasticiam silikónu, ktoré pokožku vypínajú na povrchu ihneď po nanesení, ale tiež vďaka kokteilu rastlinných AHA kyselín, ktoré pokožku rozžarujú, vyhladzujú, zvyšujú jej pružnosť a vytvárajú zamatový povrch. Účinok proti celulitíde – zloženie gélu využíva výhody výnimočných schopností zelenej kávy, ktorá je podľa posledných štúdií obzvlášť účinná pri odstraňovaní nepekných známok celulitídy. Podobne ako kofeín, aj zelená káva obsahuje veľké množstvo kyseliny chlorogenovej – zložky známej svojimi drenážnymi účinkami a preto dokáže bojovať proti akumulácii tekutín typickej pri problémoch s celulitídou. Redukciu celulitídy gélu zaručujú fytoextrakty z ananásu, pagaštanu konského, litnatca a trpkého pomaranča. Paralelne s nimi pôsobia v prípravku aj výťažky gotu koly a čučoriedok, ktoré chránia cievy, zvláčňujú pokožku, dodávajú jej ľahkosť a komfort. Čerešne Surinamy bohaté na vitamín C pokožku tonizujú a zlepšujú jej pružnosť.Aromaterapeutický efekt – svieža a príjemne stimulujúca vôňa gélu je výsledkom kombinácie exkluzívneho kokteilu esenciálnych olejov, ktoré okrem funkcie prenosu aktívnych zložiek do pokožky pôsobia pozitívne na myseľ a znásobujú efekt prípravku.

* Kozmetický prípravok proti nedokonalostiam pokožky spôsobeným celulitídou

Použitie

Gél nanášajte na postihnuté miesta smerom zdola hore, pričom zhlboka vdychujte jeho vôňu. Konzistencia prípravku sa rýchlo absorbuje, preto sa ihneď po jeho použití môžete obliecť. Pre spoľahlivé a dlhotrvajúce výsledky aplikujte dvakrát denne, pre zachovanie stavu a ako prevenciu raz denne.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.