Collistar Perfect body telové náplasti 40 ml, Boot-Mask Nourishing Anti-fatigue Feet and Calves

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Ostatné > Collistar Perfect body telové náplasti 40 ml, Boot-Mask Nourishing Anti-fatigue Feet and Calves
 

Ostatné

Collistar Perfect body telové náplasti 40 ml, Boot-Mask Nourishing Anti-fatigue Feet and Calves

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB090
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 9,08 € bez DPH
10,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Výživná maska na chodidlá a nohy pre úľavu od pocitu unavených nôh.

Collistar reaguje na ďalší trend na trhu a vyhovuje potrebám zákazníčok s novým produktom vo forme, ktorá je na kozmetickom trhu absolútne jedinečná. Collistar s radosťou predstavuje jedinečné spa ošetrenie pre chodidlá a nohy určené na doma s intenzívnym výživným, vyhladzujúcim aj únavu redukujúcim účinkom. Originálna maska v elegantnom dizajne podkolienky, ktorá obalí chodidlá a spodnú časť nôh. Ošetrujúca maska sa skladá z dvoch vrstiev:

• vnútorná vrstva je nasiaknutá koncentrovaným sérom plným aktívnych zložiek;

• vonkajšia vrstva vytvárajúca saunový efekt zvyšuje a podporuje účinky ošetrenia.

Tajomstvo výživného a únavu redukujúceho efektu spočíva v zložení bohatom na aktívne zložky: esenciálne oleje z mäty zmiernenie únavy a relaxácia, makadámiový a argánový olej výnimočná výživa a redukcia únavy, urea hydratácia, extrakt maté (cezmíny paraguajskej) antioxidačný vplyv a ochrana, extrakt hviezdicového anízu čistiaci a antibakteriálny vplyv. Klinicky preukázaná efektívnosť už po 1 aplikácii: 93% okamžitý pocit komfortu, 100% hydratácia výživa pokožky, 95% vlčne a hladké chodidlá a nohy. Masku môžete používať vždy, keď chcete svojim nohám poskytnúť okamihy rozmaznávania a kvalitného ošetrenia, Prípravok mje možné aplikovať aj počas tehotenstva.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok